Startlistor
Tävling: *
Datum: *
Klubb: *
E-post: *
Antal startande: *
Anmälda förare: *
 

#6
2018-02-18 16:31
SM 3-4
2018-02-24
Ronneby MHF-Ungdom
P-24 22 st F-1 14 st
Glömde några tyvärr.

P-24. 22 st
*= Junior.
Landrud Michael
Qvist Kevin *
Qvist Jan
Gustafson Anders
Wårhem Milton *
Svahn Timmy *
Halldorf Joakim
Thorsson Johan
Carlsson Arvid *
Carlsson Viktor
Carlsson Marcus
Andersson Per
Andersson Jim
Helgesson Christer
Blomqvist Daniel *
Johansson Christian
Nielsen Henrik
Andersen Heidi
Petersson Sven-Olof
Michaelsen Steen
Andersson Theo *
Augustinsson Mats

F-1. 14 st
*= Junior
Landrud Michael
Qvist Kevin *
Gustafson Anders
Wårhem Milton *
Svahn Timmy *
Halldorf Joakim
Thorsson Johan
Andersson Per
Andersson Jim
Helgesson Christer
Nielsen Henrik
Michaelsen Steen
Andersson Theo *
Augustinsson Mats
#5
2018-02-18 10:51
SM 3-4
2018-02-24
Ronneby MHF-Ungdom
19
P-24. 19 St
*= Junior.
Landrud Michael
Qvist Kevin *
Qvist Jan
Gustafson Anders
Wårhem Milton *
Svahn Timmy *
Halldorf Joakim
Thorsson Johan
Carlsson Arvid *
Carlsson Viktor
Carlsson Marcus
Andersson Per
Andersson Jim
Helgesson Christer
Blomqvist Daniel *
Johansson Christian
Nielsen Henrik
Andersen Heidi
Petersson Sven-Olof

F-1. 11 St
*= Junior
Landrud Michael
Qvist Kevin *
Gustafson Anders
Wårhem Milton *
Svahn Timmy *
Halldorf Joakim
Thorsson Johan
Andersson Per
Andersson Jim
Helgesson Christer
Nielsen Henrik
#4
2018-02-07 22:12
Serie Väst
2018-02-10
MK Ran Askersund
P24L: 21 P24:19 ES24:7
Vi har fått ytterligare några anmälningar till lördagens tävling:
Joel Hennings
Emanuel Hennings
Jacob Hennings
William Eng
#3
2018-02-03 23:44
Serie Väst
2018-02-10
MK Ran Askersund
P24L:17, P24:19, ES24:7
Karlskoga Slotracing Club/Aktivungdom
Peter Persson
Hampus Persson
Evelina Persson
Mikael Landrud
Swempa Nilsson
Simon Nilsson
Razmus Stålhammar
Jan Kvist
Kevin Kvist
MK Ran:
Lowe Mossberg
Hampus Mossberg
Anton Asplund
Theo Andersson
Max Svensson
Bjärke SCC:
Mats Augustinsson
Hjo MK:
Hans Johansson
Magnus Svensson
Make Johansson
Mullsjö MHF Ungdom
Lars Bertilsson
Melvin Klasson
Kasper Roslund
Magnus Åmell
Leif-Åke Viio
Gunnar Åmell
#2
2018-02-03 23:33
Serie Väst
2018-02-10
MK Ran Askersund
37 fördelat på P 24L: 13, P24; 18, ES24: 6.
Karlskoga Slotracing Club/Aktivungdom
Peter Persson
Hampus Persson
Evelina Persson
Mikael Landrud
Swempa Nilsson
Simon Nilsson
Razmus Stålhammar
Jan Kvist
Kevin Kvist
MK Ran:
Lowe Mossberg
Hampus Mossberg
Anton Asplund
Theo Andersson
Max Svensson
Bjärke SCC:
Mats Augustinsson
Hjo MK:
Hans Johansson
Magnus Svensson
Make Johansson
Mullsjö MHF Ungdom
Lars Bertilsson
Melvin Klasson
Kasper Roslund
Magnus Åmell
Leif-Åke Viio
Gunnar Åmell
#1
2018-01-14 11:54
SM 1 & 2
20 januari
GO-69 / Partille
Prod24: 36 förare / ES32: 21 förare
Bjärke SCC:
Andreas Larsson (Prod)
Hans Pettersson (Prod+ES)
Jonny Johansson (Prod)
Mats Augustinsson (Prod+ES)
Mikael Wingfors (Prod)

Boxholm SRC:
Mikael Svensson (Prod)

GO-69:
Anton Jivemyr - J (Prod)
Eric Signal (Prod+ES)
Janne Ekman (Prod+ES)
Kennet Signal (Prod+ES)
Knacke Börjesson (Prod)
Lasse Blomqvist (Prod+ES)
Lasse Pettersson (Prod+ES)
Lasse Törn (Prod)
Mats Andersson (Prod)
Mia Ekman (Prod+ES)
Patrik Wargh (Prod)
Robban Hjelm (Prod)

Karlskoga SRC:
Jan Qvist (Prod)
Kevin Qvist - J (Prod+ES)
Michael Landrud (Prod+ES)

Malmö SRC:
Christer Helgesson (Prod+ES)

MK Ran:
Filip Restadh - J (Prod)
Johan Restadh (Prod)
Theo Andersson - J (Prod+ES)

MK Stenung:
Janne Andersson (Prod+ES)
Stefan Törnfeldt (Prod+ES)

Ronneby MHF-u:
Henrik Nielsen (Prod+ES)

Vimmerby MS:
Anders Gustafson (ES)

Åtvidabergs MK:
Arvid Carlsson - J (Prod)
Johan Thorsson (Prod+ES)
Marcus Carlsson (Prod)
Milton Wårhem - J (Prod+ES)
Timmy Svahn - J (Prod+ES)
Torgny Nordgren (Prod+ES)
Victor Carlsson (Prod)
Victor Thorsson (Prod+ES)
En gratis gästbok från GästbokDelux